Bay.lt interneto svetainė sukurta ieškantiems poilsio prie jūros. Tai galimybė plačiau pažinti, pamatyti garsiausius ir mažai žinomus paplūdimius, išsirinkti tinkamiausią Jūsų atostogoms. Pateikiama informacija yra nešališka, atrinkta iš įvairių šaltinių, netaikant simpatijų ar antipatijų nei vienam regionui.

Daugiausiai dėmesio yra skiriama įvairiems paplūdimiams ir kurortiniams pajūrio miestams, tačiau neišsižadame galimybės pateikti informaciją ir apie kitas poilsiui tinkamas vietas, kurios mums atrodo vertos Jūsų dėmesio, nuo Europos iki tolimosios Australijos.

Visi straipsniai suskirsti į kategorijas Jūsų patogumui – pagal žemyną, kuriame yra paplūdimys, miestas, kurortas ar regionas. Taip planuoti kelionę bus dar paprasčiau ir greičiau! Manote kitaip, praneškite mums ir Bay.lt administracija įvertinusi Jūsų pastabas pasistengs į jas atsižvelgti.

Interneto svetainė Bay.lt neatsako už šaltinių patikimumą, tačiau pastebėjus fakto klaidą stengiamasi ją kaip įmanoma greičiau pašalinti ir pakeisti teisinga informacija. Pastebėjote klaidą? Praneškite, būsime dėkingi ir mes, ir kiti lankytojai.

Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų svetainėje ir tikimės, kad čia pateikta informacija Jums bus naudinga.