La Malagueta paplūdimys

Visai prie Malagos uosto (Ispanija) esantis platus La Malagueta paplūdimys yra vienas optimaliausių pasirinkimų ilsintis Malagoje. Vos kelios minutės kelio nuo miesto centro vilioja ir turistus, ir vietos gyventojus.

Ganėtinai didelis paplūdimys kartu suteikia ir nemažą papildomų paslaugų ar pramogų spektrą. Nuo tradicinių saulės gultų iki sporto aikštynų, ne itin brangių barų ar prabangesnių restoranų. Čia galėsite žaisti tinklinį, futbolą ar kitus paplūdimio sporto žaidimus. Be to, nesunkiai rasite bendraminčių jei keliaujate maža kompanija ar vieni.

Paplūdimyje budi gelbėtojai, nuolat vaikšto prižiūrėtojai ir tvarkytojai, todėl net ir būdamas „miesto paplūdimiu“ jis yra gana tvarkingas (ypač lyginant Ispanijos tvarkos samprata). Beje, La Malagueta atitinka mėlynosios vėliavos reikalavimus ir 2023 metais šią vėliavą gavo.

Verta atkreipti dėmesį, kad tai miesto paplūdimys, kurio lokacija ypatingai patogi daugeliui žmonių, o visai šalia yra daugiabučių namų, viešbučių ir kitų traukos objektų, todėl La Malagueta paplūdimys karštomis dienomis ganėtinai ankštas. Nepaisant to, vietos atrasti turėtų būti nesunku, kadangi tai nėra labai mažas paplūdimys, o šalia daugybė kitų, gal kiek mažiau patrauklių, tačiau tikrai neblogų paplūdimių ir poilsiautojai pasiskirsto.

Malaga patraukli tuo, jog iš Vilniaus galite rasti tiesioginį skrydį. Be to, neretai siūlomi itin pigūs skrydžiai į Malagą, tad Malagueta paplūdimių galite pasiekti pigiau nei Palangos ar bet kurį kitą Baltijos jūros paplūdimį.

Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.